Shitet banesa ne Dardani perball Santes

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri "ZOGU" 13 Pri 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ne Dardani perball Santes BUlivardi Bill Clinton
Sipërfaqe: 41 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Dardani perball Santes. Eshte ne katin e 2,ka kuzhine me trepezari,sallon,banjo dhe ballkon.Ngrohjen qendrore e ka me Termokos,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim