Shitet banesa ne Dardani

Shitet nga: Valon 26 Nën 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kurrizi
Sipërfaqe: 37 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Dardani te banesat e gjelberta ne katin e VI me pamje nga lindja eshte me nje dhome dite dhe kuzhine, nje dhome fjetje, nje paradhome, nje banjo, ballkon dhe nje shpajz. eshte tersisht e renovuar para disa muajve, eshte e lidhur me ngrohtoren e qytetit, lifti ne gjendje te rregullt, bartja e pronesise behet te noteri pas pageses. na kontaktoni edhe ne viber. pronari i baneses
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim