Shitet banesa ne Dardani

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 14 Jan 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardania
Sipërfaqe: 71 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa 3-dhomeshe ne Dardani, kati i dyte, afer Bashkesise Lokale.
Banesa ka dhomen e dites, kuzhinen me trapezari, dy dhoma te fjetjes, banjon me WC, ballkonin, korridorin dhe bodrumin.
Banesa ka 71 m2 me dokumentacion, realisht i ka 78 m2 me ballkon.
Çmimi i baneses eshte 95,000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim