Shitet banesa ne Dardani

Shitet nga: Jeton 26 Mar 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani Kurrizi
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne kurriz kati i VI, eshte tersisht e renovuar, ka nje dhome dite, nje dhome fjetje me kuzhine, banjo, koridor dhe nje shpajz per gjera. me pamje nga lindja. bartja e pronesis e menjehershme. banesa nuk eshte e hipotekuar. Eshte e kyqur me ngrohtoren e qytetit dhe mjafte ekonomike gjate stines se dimrit, na kontaktoni edhe permes viberit,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim