Shitet banesa ne Dardani

Shitet nga: Fatmir 20 Pri 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne dardani, kati i dyt ,banesa ka 2 dhoma dhe nje sallon, banjo, korridor, trapezari, kuzhin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim