Shitet banesa ne Koder te diellit 2 ing

Shitet nga: Sahit Rexha 07 Gsh 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 42 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dhomen e dites me kuzhine dhomen e fjetjes korridorin banjon shpajzin dhe terasen.eshte ne katin e fundit ka mundesi te zgjerimit si ne blloqet tjera.
Banesa eshte ndertim i vjeter por e revonu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim