Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit, afer EULEX-it

Shitet nga: Halit 24 Sht 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagja e Spitalit
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Te dhenat per banesen:
Vendi: L. Spitalit, Objekti i pare nga oborri i Spitalit ose rreth 80m’ nga EULEX-i.
Banesa ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome xhumi, banjo, koridor dhe terase. S= 57.0 m2, ndersa bruto: 62 m2.
Kati: VIII
Ashensori punon rregullisht – me kartele.
E mobiluar ne teresi.
Makine larese + tharrese, TV flet 32", Tel. Internet, etj.
Cmimi: 42000 EUR-o (mund te negocohet).
Bejme edhe nderrim me banese me te madhe (pagese shtese).
Tel: 044/049 132 879
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim