Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit

Shitet nga: Naim 03 Gsh 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Objekti yne gjendet ne Lagjen e Spitalit - Mati 1 ne Prishtine perball Institutit Gjyqesor, permban ne vete 20 Banesa gjithsej.

Objekti eshte i planifikuar qe ti permbushe te gjitha nevojat e juaja si:

►Distanca e madhe ne mes te objekteve,
►Hapsirat gjelbruse,
►Furnizim te rregullt me energji elektrike dhe uje 24h,
►Ngrohje qendrore ( rryme ) 24h,
►Sigurim te objektit 24h,
►Parking nentokesor per qdo familje,
►Ashensor,
►Interfon,
►Alarm kunder zjarrit,
►Laminat Gjerman cilesor,
►Dyer te cilesis se lart Sllovene,
►Keramik cilesore Italiane.

Kemi 2 lloje te Banesave:

► 90 m/2...Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, dhom fjetje per femije , banjo, shpajz , teras.

► 100 m/2...Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, dhom fjetje per femije , banjo, shpajz , teras.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim