Shitet banesa ne Lakrishte Ramiz Sadikut (NLB) 2..

Shitet nga: Sahit Rexha 11 Mar 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet te banka e re e NLB, Banesat eshte e gatshme per banim ne muajin Nentor te keti viti.
Banesa ka 80.08 m2 neto (pa mure) ose 90.22 bruto (me mure)
Banesa ka dhomen e dites, trepezarin, kuzhinen, 2 dhoma te fjetjes, banjon, wc, dhe kthinen per makin te larjes te robave, terrasen dhe korridorin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim