Shitet banesa ne Lakrishte

Shitet nga: Artan 24 Jan 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

710 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 126 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Lakrishte Kati I 5.
Banesa ka 4 dhoma dhe 2 banjo.Eshte e renovuar dhe me ngrohje nga termokosi.
Urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim