Shitet banesa ne Mati 1 afer rruges B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 23 Shk 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

57 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1 afer rruges B
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Mati 1 ngjitur me rrugen B me siperfaqe prej 75m2 dhe gjindet ne katin e IV.Banesa ka sallonin me kuzhine,2 dhoma gjjumi,korridorin,banjon,ballkonin. Banesa eshte e regjistruar ne kadaster. Çmimi i baneses eshte: 57000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim