Shitet banesa ne Prishtine

Shitet nga: Banesa 09 Gsh 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 59 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 59 metra
Lagja e spitalit,Mati 1
Kompleksi Relax
rr.Muharrem Fejza kati 2
Banesa ka 24 ore uje dhe eshte komplet e mobiluar.
Pamundesi per tu ndertuar afer saj.
Ka pllato perpara.
Parking nentoksore.
Shkolla fillore eshte 100 metra afer saj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim