Shitet banesa ne Prishtine

Shitet nga: Rrustem 06 Gsh 04:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. UÇK
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Adresa: Rruga UÇK Kompleksi QAFA B2/24
Jam pronari nuk jam agjension
- Banesa ka:
Sallon, kushin+trapezari, dhome gjumi, banjo+wc, ballkon, koridor, bodrum.
- Dokumentacioni i rregullt.
- Kati i 6 (punojnë dy liftat jane te rinje me kartel ne hyrje dhe ne lift vetem banoret qe posedojn kartel) Hapsira neto 55m² (ne metra katror nuk jane llogaritur muret eshte llogaritur hapsira e paster e baneses) Hapsira neto.
- Nxemje qendrore nga TERMO-KOS.
- Banesa blersit i dorzohet me faktura 0.00.
- Çmimi i baneses: 71.000 euro ose 1300 euro/m²
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim