Shitet banesa ne Prishtine

Shitet nga: kjani 06 Nën 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: MAT 1
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen MAT1
Banesa ka 63 m2 banim dhe 29 m2 terase (Penthaus),
total 92 m2.
nje dhome pritje me kuzhin dhe nje dhome fjetje.
Çmimi është 45,000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim