Shitet banesa ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 26 Krr 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banese me siperfqe prej 150m² banes eshte tersisht e mobiluar Banesa gjendet ne Qender te Prishtines me lokacion mbrapa Teatrit Kombetar, afer TEB Bankes. Qmimi 160.000 pa mobilie dhe 180.000 me mobilie i diskutueshem

Banesa posedon:
Sallon me Kuzhine
4 Dhoma Gjumi
Shpajz
Banjo
2 Ballkona

Per me shume Info na kontakto ne keta nr:
+38649618848
+38649394111
Ose ne Email amar_leci2@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim