Shitet banesa ne Prishtine

Shitet nga: HD 24 Shk 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine,Qender
Sipërfaqe: 42 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne qender te Prishtines mbrapa Aurores 50m larg Hotel Grand-it, banesa eshte e pershtatshme edhe per zyre, gjendet ne katin e II-te, ka sallon me kuzhin nje dhome gjumi, banjo, dy ballona dhe 9m2 podrum.
Qmimi sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim