Shitet banesa ne QENDER

Shitet nga: Dreni 20 Shk 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne qender te Prishtines ( afer Katedrales Nena Terrese. Banesa ka 63 m2 te banueshme, Posedon 3 dhoma , kuzhin dhe banjo. Eshte e renovuar dhe ne gjendje te rregullt. Poashtu posedon edhe bodrum 24 m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim