Shitet banesa ne Qender perballe Policise

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 28 Mar 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Qender buze rruges kryesore perballe Policise me siperfaqe prej 48m2 dhe gjindet ne katin e I. Banesa ka 2 zyre, kuzhinen, korridorin, shpajzin, banjon dhe 2 ballkona. Banesa eshte ideale per zyre noteriale,avokature,zyre kontabilititeti,ordinance stomatologjike etj. Çmimi:145.000 euro!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim