Shitet banesa ne Qender

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 16 Sht 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Qender me siperfaqe prej 66m2 me dokumentacion ndersa faktike ka rreth 100m2 dhe gjindet ne katin e III.Banesa eshte e renovuar dhe ka pamje kah Jugu dhe Veriu.Banesa ka sallonin e madh,2 dhoma gjumi,kuzhinen,banjon,korridorin,2 ballkona te medhenj.Çmimi:200.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim