Shitet banesa ne Qender

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 01 Dhj 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomeshe e renovuar ne Qender me siperfaqe prej 54m2 me dokumentacion,ndersa faktike ka 60m2 dhe ka tri njesi.Banesa gjindet ne katin e V dhe ka pamje kah Sheshi.Banesa ka sallonin,dhomen e gjumit,kuzhinen me trepezari,korridorin,banjon,2 ballkona.Çmimi:sipas marreveshjes!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim