Shitet banesa ne Qender

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 10 Dhj 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

159 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 57 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomeshe e renovuar ne Qender me siperfaqe 57m2 me dokumentacion,ndersa faktike rreth 70m2 dhe gjindet ne katin e III. Banesa ka sallonin,dhomen e gjumit,kuzhinen me trepezari,banjon,2 ballkona.Çmimi:159.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim