Shitet banesa ne Qender

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 21 Mar 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

118 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Qendër me sipërfaqe prej 63m2 dhe gjindet në katin e II. Banesa ka sallonin e madh. dhomën e gjumit, kuzhinën e madhe me trepezari ,korridorin, banjon, 2 ballkona të mëdhenj dhe bodrumin 16m2. Banesa me një rregullim të mbrendshëm shumë lehtë mund të shëndrrohet në banesë 3 dhomëshe. Banesa ka pamje kah Lindja dhe Perëndimi. Çmimi:118.000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim