Shitet banesa ne Qender

Shitet nga: Veton 09 Pri 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Qender dhe ka 65m2 faktike dhe gjindet ne katin e I(pare).Banesa ka dy dhoma gjumi,qendrimin ditor me kuzhine,korridorin,banjon dhe ballkonin e madh.Poashtu banesa ka bodrumin prej 12m2 si dhe parkingun e rezervuar.
Banesa ka pamje kah rrugakryesore dhe ka mundesi shendrrimi ne hapsire afariste,Banesa eshte e mire per noter,zyre kontabiliteti,avokature,ordinance stomatologjike etj.
Çmimi:140.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim