Shitet banesa ne Qender

Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 12 Mar 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomeshe ne Qender perballe Policise ne rruge kryesore me siperfaqe prej 65m2 dhe gjindet ne katin e III. Banesa ka sallonin me kuzhine,2 dhoma gjumi, korridorin, banjon, 2 ballkona. Çmimi:140.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim