Shitet banesa ne Qender

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 12 Mar 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Qender Sheshi”Nene Tereze”me siperfaqe prej 63m2 dhe gjindet ne katin e II.Banesa ka 3 njesi dhe ate sallonin me kuzhine,2 dhoma,korridorin,banjon,2 ballkona te medhenj.Banesa ka pamje kah Sheshi dhe eshte ideale per zyre ose banim.Banesa per momentin eshte e leshuar me qira per zyre.Çmimi:200.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim