Shitet banesa ne Qender

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 06 Pri 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Qender me siperfaqe prej 63m2 dhe gjindet ne katin e I. Banesa ka sallonin, 2 dhoma gjumi, korridorin, banjon, ballkonin dhe podrumin.
Çmimi:140,000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim