Shitet banesa ne Tophane perball Gjykates

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni UNION Sot 00:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

101 700 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 113 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Top Hane perball gjykates se qarkut. Banesa ka 113 m2 dhe gjendet ne katin e 8-te.

Posedon:

4 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
2 Banjo
2 Ballkona
Koridor

Qmimi: 101.700 Euro
S56

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim