Shitet banesa ne Tophane

Shitet nga: Erkan Dushku 03 Jan 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

44 000 EUR   50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lidhja e Prizrenit, nr. 42
Sipërfaqe: 42 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka kuzhine me sallon, dhomen e gjumit, korridorin, banjon dhe ballkonin. Banesa eshte e mobiluar dhe gjendet ne katin e 7. Banesa gjendet perballe lagjes Qafa, si dhe ka ashensor qe mirembahet nga kompania Hymer Kleeman. Po ashtu ka hapesire per parkimin e automjeteve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim