Shitet banesa ne Ulpiane perball konvikteve.

Shitet nga: Arber 13 Pri 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Ulpiane perball konvikteve,
Banesa gjindet ne katin e trete.
Banesa ka dy hapesira te ndara, dhomen e dites dhe dhomen e ftjetes gjithashtu edhe banjon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim