Shitet banesa ne Ulpiane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 24 Gsh 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa e renovuar dhe e mobiluar ne Ulpiane me siperfaqe prej 35m2 me dokumentacion dhe gjindet ne katin e IV.Banesa ka qendrimin ditor me kuzhine dhe trepezari,dhomen e gjumit,korridorin,banjon.Banesa eshte e regjistruar ne kadaster.Çmimi:45.000 euro pak i diskutueshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim