Shitet banesa ne Ulpiane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 27 Gsh 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Ulpiane me siperfaqe prej 35m2 me dokumentacion dhe gjindet ne katin e IV.Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar dhe ka kuzhinen e madhe me trepezari si dhome dite,dhomen e gjumit,korridorin,banjon.Çmimi:45.000 pak i negociueshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim