Shitet banesa ne Ulpiane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 16 Sht 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomeshe ne Ulpiane afer tregut me siperfaqe prej 50m2 dhe gjindet ne katin e IV.Banesa ka sallonin,dhomen e gjumit,kuzhinen,shpajzin,banjon,2 ballkona.Banesa ka nxemje qendrore si dhe pamje kah rruga kryesore.Banesa ka pamje kah Lindja dhe Perendimi.Çmimi:65000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim