Shitet banesa ne Ulpiane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 09 Tet 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 43 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomeshe ne Ulpiane me siperfaqe prej 43m2 me dokumentacion ndersa faktike ka 50m2 dhe gjindet ne katin e trete.Banesa ka sallonin e madh,kuzhinen,dhomen e gjumit,2 korridore,ballkonin.Çmimi:58.500 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim