Shitet banesa ne Ulpiane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 15 Tet 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

53 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 37 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 1-dhomeshe ne Ulpiane, kati i trete me siperfaqe prej 37 m2.Banesa ka qendrimin ditor me kuzhine,dhomen e gjumit,korridorin,banjon. Banesa eshte e renovuar dhe ka nxemje qendrore.
Çmimi baneses eshte 53,000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim