Shitet banesa ne Ulpiane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 15 Tet 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 47 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Ulpiane afer tregut me siperfaqe 47m2 me dokumentacion,ndersa faktike ka 53m2 dhe gjindet ne katin e IV.Banesa ka qendrimin ditor,dhomen e gjumit,kuzhinen me trepezari,banjon,korridorin,2 ballkona.Banesa ka pamje kah Lindja dhe Perendimi-rruge kryesore.Çmimi:65.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim