Shitet banesa ne Ulpiane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 12 Mar 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Ulpiane me siperfaqe prej 67m2 me dokumentacion ndersa faktike ka mbi 85m2 dhe gjindet ne katin e IV.Banesa ka sallonin e madh, kuzhinen me trepezari, 2 dhoma gjumi, 2 shpajza,2 korridore, banjon. Banesa eshte e kthyer kah Jugu dhe Veriu dhe ka pamje te mrekullueshme.Banesa pothuajse eshte e renovuar komplet. Çmimi:85.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim