Shitet banesa ne Ulqin

Shitet nga: Mal 27 Tet 01:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulqin
Sipërfaqe: 58 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Ulqin. Banesa ka 58 m², kati i 3 dhe eshte e rinovuar. Gjendet ne qender te qytetit afer te gjitha institucioneve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim