Shitet banesa ne arbri122 m2

Shitet nga: amir 19 Pri 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne arbri e gatshme per banim
Banesa ka këto pjes ;
Qëndrim ditor me kuzhin,
Tri dhoma gjumi,
Banjo ,
WC
Shpajz dhe ballkon

Tele ; 044\ 049\ 12 12 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim