Shitet banesa ne bregun e diellit#Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DELTA 08 Shk 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne bregun e diellit te banesat e bardha afer maxit
eshte ndertim i vjeter por e rinovuar teresisht
dhome dite me kuzhin
2 dhoma gjumi
banjo , shpajz dhe teras
qmimi eshte 56.000 euro
nr kontaktues 044 822 845 dhe 045 588 135
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim