Shitet banesa ne durres

Shitet nga: Korab 21 Tet 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 58 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Banesa osht ne katin e 4 me pamje nga deti plazhi 30 m nga hyrja e pallatit e mobiluar ashensor rrym dhe uj 24 or klimatizim te shkembi i kavajes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim