Shitet banesa ne k.I-rë, e renovuar dhe e mobiluar

Shitet nga: Noli 05 Tet 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Prishtinë
Sipërfaqe: 47 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne K.e Diellit, rr."Vll.Gërvalla" afër banesave të komunës (Standardi). Eshte model i vjetër, e renovuar, mobiluar dhe e izoluar nga jashtë. Është në katin e I-rë, ka sallon bashk me kuzhinën, nje dhome fjetjeje, nje koridor dhe banjon. Kuzhina ka mundesi te çvendoset ne ballkon i cili ka mbi 7m². poashtu ekziston edhe mundesia me hapë hyrje te vecante per te. banesa ka ndriqim te mjaftueshem dhe eshte afer shetitores dhe kendit te lodrave per femije. Poashtu, ka mundesi qe te shndërrohet ne lokal apo zyre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim