Shitet banesa ne katin e 4-te tek shkolla pavaresi

Shitet nga: Armendi dhe Ilazi 14 Tet 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet tek Mati 1 afer shkolles pavaresia dhe ka 85.6 metra katror.
Banesa ka sallonin kuzhinen, dy dhoma te fjetjes, dy banjo, koridor dhe ballkon.
Eshte e gatshme per banim.

Qmimi 750 euro per meter katror apo 65 mire euro.

Tel. +38649214685 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim