Shitet banesa ne katin e gjashte 87.80m²

Shitet nga: Shkelzen Gashi 19 Jan 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Djellit
Sipërfaqe: 87.80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne katin e gjashte 87.80m² ka sallon me kuzhine dy dhoma gjumi dy banjo dhe terase
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim