Shitet banesa ne lagje spitalit 82m e mobiluar

Shitet nga: Gentrit 22 Mar 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne lagjen e spitalit esht ne rrug kryesore 5m nga dyner buki dhe 10m nga superviva eshte komplet e mobiluar me mobile te reja 2 dhoma te fjetjes kuzhin dhe sallon 1 banjo dhe nje ballkon kati 5 82m katror
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim