Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit

Shitet nga: Prishtina Estate 20 Pri 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit qe ka 92m2 (Neto) sipas dokumentacionit te regjistruar edhe ne kadaster. Banesa eshte në katin përdhes dhe esht afër shkollës fillore Ismail Qemajli dhe Qendrës Mjekësore Familjare. Banesa ka: sallon të madhe, kuzhinë, trapezari, 3 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 WC, dhe ka sistem të dyfishtë të ngrohjes qendrore (me rrymë dhe të qytetit), bodrum me sipërfaqe 20 m2, është komplet e rinovuar në vitin 2011, dhe shitet e mobiluar. Për më shumë na kontaktoni në këta Nr. telefoni ose ne web faqen tone.....+377 (0) 45 77 44 77
+381 (0) 38 500 111
www.prishtinaestate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim