Shitet banesa ne lagjen Dardania

Shitet nga: Arbresha 08 Mar 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagja Dardania
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dy dhoma,kuzhine koridor dhe banjo.
Per me shume informata mund te kontaktoni ne numrin:
044 168 052 ose
viber +377 44 168 052
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim