Shitet banesa ne lagjen Kalabri - Alldex

Shitet nga: Nderim 02 Pri 02:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

69 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kalabri-Emshir-Rr.Shefqet Shkupi Alldex
Sipërfaqe: 58 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ndertim i ri, eshte ne Lagjen Kalabri-Emshir banesat e Alldex-it, Banesa eshte ne katin e 3 afer Stacionit te Autobusave- Bankes Ekonomike -TEB bankes- Hotel Nartelit ne kete trekendsh. Eshte me pamje nga qyteti dhe lagjes Dardani dhe eshte nga rruga kryesore. Ne cmim perfshihen edhe mobilet dhe ka kete renditje:

- Sallonin me Kuzhine,
- 2 dhoma te gjumit,
- Ballkonin me pamje nga qyteti dhe rruga me dalje ne te nga Salloni
- Banjo.


Mund të na kontaktoni ne mob:
049/20 25 20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim