Shitet banesa ne lagjen Lagjen e Spitalit

Shitet nga: Prishtina Estate Sot 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

730 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84.4 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Lagjen e Spitalit ne kompleksin banesor Art Construction, qe ka 84.4m2. Banesa është në katin e shtatë dhe ësht afër shkollës fillore Pavarsia . Banesa ka: sallon të madh me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 2 ballona, lift, ngrohjes qendrore....

Qmimi 730 Euro per M2

Për më shumë na kontaktoni në këta Nr. telefoni ose na vizitoni në web faqen tone.....

+377 (0) 45 774 477
+381 (0) 38 500 111
www.prishtinaestate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim