Shitet banesa ne lagjen MAT 1 - Tregtia bashke me

Shitet nga: Ariani 15 Sht 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mat 1 banesat e Tregtise
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne kompleksin e banesave te Tregtise

Qasja ne banese behet nepermjete dy rrugeve, rruga e re Enver Maloku ne lidhje nga rruga B si dhe nga rruga Shqir Ingrishta.

Kati 5
Siperfaqja: 65 m neto (e shfrytezueshme)

Organizimi:
1 sallon me kuzhine (8m x 3.3 m),
1 banjo (2 x 2.2 m),
1 dhome gjumi (3 x 3.1 m)
1 dhome gjumi (2.8 x 4.2 m),
1 ballkon 6 m katror

1 garazhe - ne katin e pare me qasje me lift.

Nexmja: nxemje qendrore me rryme, vaillant. Bensa ka izolim shume te mire termik. Fatura me e shtrenjte e rrymes ka qene 82 EUR ne dimer te forte.

Banesa eshte e mobiluar teresisht per nje familje 4 anetareshe, duke perfrshi edhe dhome te fjetjes dhe dhome per femije. Pershirja e mobileve eshte e negociueshme.

Pozita: jug-perendim.

Pamja e baneses eshte ne drejtim te veternikut dhe sheh nga rruga Enver Maloku. Me plan urbanisitk, perballe rruges do te behet nje shkolle dhe nje qender e mjekesise familjare, prandaj nuk do te kete banesa qe e bllokojne pamjen.

Ambienti eshte i qete dhe i paster. Ne oborr te banesave ka lodra per femije dhe market.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim