Shitet banesa ne lagjen Mati 1

Shitet nga: Shpresa Karabeg 02 Sht 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 43 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne lagjen Mati 1 banesa ka nje dhom dite me kuzhine, nje dhom te vogel fjetje,banjon dhe koridor e ballkon,uje dhe rryme 24 ore,ndertim i ri e banueshme qe tri vite.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim